top of page

Wystawa ONA/SHE w Salonie Volvo: wernisaż
Chciałam serdecznie wszystkim podziękować za przybycie na moją wystawę 7 marca “SHE/ONA” w Volvo Cars Poland Warszawa (przyszło ponad 70 osób), podziękować za współpracę z Volvo Cars oraz za współpracę z Gallery of Young Polish Art . Dzięki nim wystawa wyglądała fantastycznie, oraz wszystko zostało profesjonalnie zorganizowane 😊👌


Przestrzeń Volvo na Marszałkowskiej 89 jest naprawdę pięknym miejscem, w którym można cudownie skomponować wystawę oraz powiesić prace na profesjonalnych szynach galeryjnych, bez niszczenia ścian. Dziękuję również za wsparcie i pomoc w wieszaniu właścicielowi GOYPA, Ireneuszowi Martyniukowi, dzięki któremu wieszanie prac odbyło się w sposób błyskawiczny.


Jest wiele innych osób, którym należą się podziękowania, między innymi światowej sławy kompozytorowi i muzykowi Paul Gavlic, który skomponował muzykę specjalnie na moją wystawę. Chciałabym też podziękować Magdalenie Gawlik, która jest skarbnicą wiedzy oraz pomysłów artystycznych, organizacyjnych i promocyjnych.


Wielkie też podziękowania dla Marka z Volvo, który był fantastycznym kompanem do rozmów, oraz za wspaniałe poczucie humoru, które umiliło mnie oraz mojemu mężowi przygotowanie tejże wystawy.


Wystawa trwa przez dwa tygodnie (od 7-21 marca) w Salonie Volvo, manekiny zostały przeniesione do Galerii Młodej Polskiej Sztuki na ul. Kopernika 8/18 w Warszawie, i również będą przez 2 tygodnie stały. Wszystkie prace są na sprzedaż, proszę kontaktować się z galerią w sprawie szczegółów. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania wystawy!
Comments


  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Follow Us
bottom of page