top of page

1sze urodziny GOYPA

Wczoraj wzięłam udział w imprezie urodzinowej Gallery of Young Polish Art na Kopernika 8, której jestem członkinią. Galeria obchodziła swoje pierwsze urodziny, odbył się koncert na skrzypcach elektrycznych, oraz przemówienia dotyczące przyszłości galerii. Wygląda na to, że zależy im na ekspansji oraz na kolejnych wystawach zagranicznych, co mi się bardzo podoba.

Duża szansa, że w przyszłym roku coś więcej zadzieje się na froncie Warszawa-Miami, ale nie będę więcej pisać, żeby nie zapeszać ;)


Wrzuciłam kilka zdjęć z wystawy, wszyscy artyści, którzy brali udział tegorocznych wystawach zagranicznych otrzymali dyplomy. Ja również otrzymałam dyplom, ponieważ wzięłam udział w wystawie w Paryżu, a konkretnie Manekin Fangora.Na zdjęciu od lewej do prawej: Yuliia Mykhaiuk, Ja oraz Magda Piwko-Chudzik.\Rozdawanie dyplomów za udział w zagranicznych wystawach w GOYPA. Dyplom przekazał mi Prezes Galerii Ireneusz Martyniuk.


Przemówienie Prezesa Ireneusza Martyniuka o przyszłości galerii GOYPA. W tle siedzący Wilkoń.Koncert na skrzypcach elektrycznych. Niestety nie pamiętam imienia i nazwiska muzyka, choć szukałam... :/


Od lewej do prawej: Dorota Sztabińska, Ja oraz Yuliia Mykhaliuk.Anna Maria Rożek, kuratorka Gallery of Young Polish Art.Selfie z Yuliią Mykhaliuk. Yuliia też wzięła udział w wystawie zagranicznej, tylko że w Monako.


Comments


  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Follow Us
bottom of page